Skip to content
{וילה 10} לחצו כאן וחפשו וילה search
Xחפשו וילת נופש

היער השחור – כל הצבעים חוץ משחור

למרות שמו הכביכול מאיים משהו, היער הא אחד המקומות הססגוניים והציוריים ביותר באירופה. היער הנמצא בדרום גרמניה, באיזורים הגובלים עם שווייץ וצרפת, מהווה את אחת האטרקציות התיירותיות המובילות באירופה ככל שהדבר נוגע לטיולי משפחות, בעיקר בשל שפע הפעילויות, החוויות שהוא מציע לילדים וכמובן ריבוי של צימרים ביער השחור.איזור היער השחור עתיר עיירות ציוריות וכפרים שכאילו נלקחו מסיפורי אגדות. התיירות היא העיסוק העיקרי של תושבי האיזור, אולם לצידה מתקיימת תעשייה זעירה של זכוכית בשיטות מסורתיות, ותעשיית ייצור שעונים המציעות למשפחות ולילדים התנסות חווייתית במלאכות העתיקות והמרתקות הללו.

פארק אירופה – יבשת שלמה בתוך פארק אחד גדול:

האטרקציה המרכזית והמפורסמת ביותר ביער השחור היא כמובן פארק אירופה, הנחשב לאחד הגדולים ביבשת ולפארק המוביל בגרמניה. הפארק מחולק לחוויות ופעילויות המחולקות על פי מדינות אירופה, והוא בנוי מסביב לטירה עתיקה שנבנתה בתקופת הרנסאנס, כשמרחבי הגן פרושים על פני שטח עצום של למעלה מ-600 דונם. מתקנים מרתקים כמו רכבות הרים לסוגיהן, ספינת פיראטים ומגלשות הרים, הן רק חלק מהחוויות המצפות לילדים בזמן שהמבוגרים במשפחה יוכלו להנות מטיול ברחובותיהן של מדינות אירופה השונות ששוחזרו באופן מפליא בתחומי הפארק.

אולם הפארק אינו עוסק אךורק במתקני שעשועים והוא מציע שפע חוויות שאינן מחייבות בהכרח נפילה ממקומות גבוהים או היטלטלות מסחררת במתקני שעשועים מודרנים. ברחבי הפארק פזורים מוזיאונים וסדנאות המעניקים תחושה אמיתית של מסע בזמן של אירופה של לפני 500 שנה, הילדים והמבוגרים יוכלו לסייר בבתים משוחזרים מימי הביניים, לייצר בקבוקוני זכוכית בניפוח ידני , או לבקר במוזיאון השעונים המכיל אלפי שעונים ותיבות נגינה שנאספו מרחבי העולם, וחלקם בני מאות שנים.

להרגיש ממש כמו בבית - צימרים ביער השחור:

גודלו העצום של איזור היער השחור, ושפע האטרקציות הקיימות בו, מצריכות תכנון טיול בן כמה ימים לפחות, כשהשיטה המוצלחת ביותר היא בחירת מקום לינה, ויציאה לטיולים יומיים באזור הלינה. משפחות המעוניינות במקומות לינה ציוריים ומיוחדים יוכלו למצוא שפע של צימרים ביער השחור, בהם הן תזכינה לאדיבות וליחס אישי יוצא דופן. מסורת מיוחדת למקום היא להעניק מתנה קטנה כגון גלויה מארץ המוצא שלכם או כל מזכרת אחרת, לבעל הצימרים כמחווה של תודה. לאלו המעוניינים בלינה משודרגת יותר תוכלו למצוא מגוון דירות ביער השחור, הממוקמות בעיירות הציוריות שמסביב ומותאמות בשלמות לטיולי משפחות. לאחר שבחרתם את הצימר או דירת הנופש שלכם, ולאחר שהתמקמתם בה, תוכלו לצאת לטיולים יומיים באטרקציות הנמצאות באיזור בו בבחרתם ללון. אם תבחרו לבלות באיזור יותר מכמה ימים בלבד, תוכלו לעבור בין דירות שונות באיזורים שונים, ולהנות מהרבה יותר אטרקציות.

לא רק פארק שעשועים – חוויות כפריות ביער השחור:

כפי שכבר אמרנו היער השחור הוא לא רק פארק אטרקציות ושעשועים, ומשפחות תוכלנה מצוא בו לא מעט חוויות תרבותיות, כפרים ועיירות יפהפיות המהוות אטרקציה בפני עצמן. העיר פיירבורג המוגדרת כ-"בירת היער השחור" היא אחד היעדים המרכזיים למטיילים עם הילדים. בעיר מוצעים להשכרה צימרים ודירות נופש במגוון רחב המתאים לכל תקציב ולכל גודל משפחה, היא תהווה אתנחתא עירונית קלה לאלה המחפשים מעט "עיר" בין כל הכפריות המתפרצת של האיזור, וממנה תוכלו לצאת למגוון עצום של טיולים כדוגמת טיול לעיירה וולדריך הנמצאת מרחק כמה דקות נסיעה מפיירבורג, ומציעה אולמות באולינג, גן חיות מקומי, פארק חבלים מסחרר ואגם סירות בו תוכל המשפחה לצאת לשיט באחד האיזורים היפים של אירופה. אטרקציה נוספת נמצאת באגם טיטיזי הסמוך לעיירה הנושאת את אותו שם, ומציעה לילדים ולמשפחות את אחד מריכוזי מגלשות המים הגדולים באירופה. ניתן לשכור סירות מנוע איטיות לשיט באגם המקסים, ואפילו הילדים יוכלו מדי פעם לנווט את הסירה בכוחות עצמם ולרשום חוויה נוספת עליה יוכלו לספר לחבריהם עם חזרתם הביתה.

הזינו כתובת מייל וקבלו עד 70% הנחה ללילה בוילה:

Back to top
{וילה 10}